Referencie

 • Gašparovci, Smreková, Klačno

  Zúfalo sme hľadali menší byt namiesto nášho 1-izbového bytu. A tak sme požiadali pracovníkov realitnej kancelárie Alpia o pomoc, aby nám predali náš byt na Klačne a zároveň našli garsónku mimo Klačna. V krátkej dobe nám ponúkli garsónku avšak tá nám nevyhovovala. Druhú ponúknutú garsónku sme zobrali a taktiež nám predali náš 1-izbový byt pričom si vážime zosúladenie týchto dvoch obchodov.
 • Ing. Ján Sisik, Lubeník, okres Revúca

  Našiel som si 3-izbový byt na internete, ktorý spĺňal moje požiadavky. Keďže nie som Ružomberčan a kupoval som byt na hypotéku, ktorú som si vybavoval v meste svojho bydliska t.j. v Revúcej. Kancelária aj napriek tejto komplikácii zariadila celý obchod k mojej spokojnosti.
 • Rodina Mišovie, Plavisko, Ružomberok

  Mali sme nehnuteľnosť – menšiu chatku pri Liptovskej Osade. Ponúkli sme ju do realitnej kancelárie. Našli klienta, ktorý bol Žilinčan a riešil úver cez banku v Žiline. Realitná kancelária komunikovala s bankou zo Žiliny a vyriešili aj všetky papierovačky. My sme prišli iba na podpis zmlúv a peniaze nám prišli na účet.
 • Ondrej Glemba, A. Bernoláka, Ružomberok

  Snažil som sa predať svoju záhradnú chatku asi pol roka. Predával som si ju sám a chodili za mnou rôzni ľudia, ktorí mi nasľubovali , že si ju kúpia. Viac sa neukázali. Nakoniec som sa rozhodol zájsť do realitnej kancelárie. Ani som nedúfal, že sa predá do konca roka. Ale bol som na omyle. Hneď sa ozvali, že majú klientov, ktorým sa páči už z fotiek. Po obhliadke boli rozhodnutí ju kúpiť. Obchod sa uskutočnil do 1 mesiaca. Vybavili za mňa kúpne zmluvy, návrhy na kataster.
  Ďakujem
 • Karol Starovský, Š.Moyzesa, Ružomberok

  Dopočul som sa od známych, že im Realitná kancelária Alpia s.r.o. pomohla pri predaji ich 3-izbového bytu. Tak som sa s dôverou obrátil na realitnú kanceláriu s predajom môjho 2-izbového bytu. Vo veľmi krátkom čase (do 1 týždňa) nám realitná kancelária našla kupcu podľa vopred dohodnutých podmienok. Celý obchod prebehol bez komplikácii.
 • Lenka Klásková, Veterná, Ružomberok

  Hľadala som na internete 2-izbový byt, ktorý by spĺňal naše predstavy (finančné, lokalita). Byt som si našla v ponuke na internete v realitnej kancelárii Alpia.
  Po osobnom stretnutí a následne obhliadke bytu sme sa rozhodli daný byt kúpiť. Problémom bolo, že na vyplatenie daného bytu bolo treba predať náš 1-izbový byt. Kancelária aj v tomto smere nám ponúkla svoje služby , že urobí tkz. dvojobchod. V priebehu 2 dní sa mi ozvala moja kamarátka, že kúpi náš 1-izbový byt pričom realitná kancelária zabezpečila tento obchod.
  Týmto im ďakujem za spoluprácu.
 • Emília, Blahušiaková, Bystrická cesta, Ružomberok

  Mala som garsónku. Nevedeli sme sa rozhodnúť či ju dať do prenájmu alebo predať. Nakoniec sme sa rozhodli predať. Zastavili sme sa do realitnej kancelárie. Hneď sme šli spolu na byt, kde ho nafotili a dohodli sme sa na podmienkach. Na druhý deň už boli na byte aj s klientmi. Po zložení zálohy obchod prebehol do 2 týždňov. Klientovi pomohli aj s úverom.
  Veľmi pekne ďakujeme.
 • Želmíra Kurillová, Stredné Revúce, Liptovské Revúce

  Naša rodina zdedila rodinný dom. Všetci piati súrodenci sme sa rozhodli dom predať. Pôvodne sme zaň žiadali vyššiu sumu, ale po návrhu pána Ing. Hámora mierne cenu znížiť sa firme Alpia s.r.o. podarilo nájsť kupcu. Kupec riešil financie cez hypotekárny úver a realitná kancelária Alpia s.r.o. im pomohla so všetkými potrebnými dokumentmi. Po zložení zálohy sa obchod uskutočnil do 3 týždňov.
  Ďakujeme za profesionálny postup pri predaji nášho domu.
 • Anna Bobuľová, Zárevúca, Ružomberok

  Videla som na inzertných tabuliach, že realitná kancelária Alpia hľadá pre svojho klienta záhradnú chatku. Ponúkla som im svoju. Hneď ako som ich oslovila prišli, spravili si popis, nafotili. Do týždňa sa ozvali, že bola zložená záloha. Kedže klient mal peniaze v hotovosti obchod sa riešil do týždňa. Veľmi pekne ďakujem.
 • Ivana Baranová, ul. Š. Moyzesa, Rbk

  Volám sa Ivana Baranová. Vybrala som si byt cez internet, ktorý bol v ponuke realitnej kancelárie Alpia a oslovila som ich. Keď mi oznámili, že majiteľ bytu žije v USA, priznám sa, že som sa trochu obávala, či neprídem o svoje peniaze a poriadne kúpim byt. Uistili ma, že sa nemám čoho obávať a vybavili splnomocnenia až z USA , čo celú vec urýchlilo. Dokonca som peniaze vyplatila až po prepísaní listu vlastníctva na mňa. Celý čas boli profesionálni a ja im za to pekne ďakujem.