Referencie

 • Petra a Richard Hudson

  Chcem sa pani Hrehorčákovej poďakovať za spoluprácu pri predávaní nášho domu vo Veľkej Lomnici a vlastne za to že nám ho predala. Spolupracovala som za posledných 11 rokov s niekoľkými realitnými kanceláriami a ich pracovníkmi, ale ešte s takou profesionalitou, promtnosťou, spoľahlivosťou, komunikatívnosťou a priamym jednaním som sa ešte nestretla. Nikdy neignorovala moje telefóny, vždy sa mi ozvala a na všetky otázky mi odpovedala. Velmi sa mi páčilo, že po každej obhliadke domu mi hneď zavolala a informovala nás ako prebehla, čo som u ostatných maklérov nemala a ja som im musela volať a v niektorých prípadoch svoj dom prezentovať. Veľmi sa mi páči jej vystupovanie a vôbec celkový prístup k práci a ku klientom.
  Prajem pani Hrehorčákovej veľa úspechov v jej kariére a ešte raz ďakujem za spoluprácu.

 • Beáta Knutová

  Dovoľte sa nám poďakovať za ústretové a nadštandardné služby pani Chalúpkovej. Pri našom prvom stretnutí bolo jasné, aká je profesionálka, ale aj sympatický a milý človek zároveň. Na starosti mala všetky záležitosti od začiatku až do konca, čo pri dnešnom hektickom živote je fajn, keď to vezme do rúk niekto, komu môžete veriť a spoľahnúť sa. Informovala nás o všetkom čo sa dialo, takže vedeli sme ako sa posúva predaj bytu. V prípade akýchkoľvek otázok sme zavolali kedykoľvek, ochota a vrúcnosť bola na jedničku. Byt mal okamžitého kupcu a tom svedčí aj fakt, že pani Chalupková je "number one"

  Už teraz viem pre koho služby sa obrátim v budúcnosti.

 • Emília S.

  Bola som spokojná so službami a s komunikáciou pána Petra Hámora. Odporučila by som Reality Alpia svojim známym.

 • Milomir S.

  Veľká spokojnosť s Petrom Hámorom. Všetko prebehlo perfektne, nemám čo dodať. Iba veľké ďakujem.

 • rodina Petříčkovcov

  Spolupráca s realitným maklérom pánom Pekarčíkom bola od prvého telefonátu až po uzatvorenie kúpnej zmluvy a následného odovzdania nehnuteľnosti do užívania na vysoko profesionálnej úrovni, vďačíme mu za jeho ľudský a empatický prístup, nakoľko vždy za každých okolností spolupracoval a hľadal cestu, ako nám vyhovieť tak, aby bol spokojný aj predávajúci a aj my ako kupujúci. Bez jeho pozitívnej angažovanosti a spolupráci s ním by sme našu novú nehnutľnosť nezískali, oceňujeme aj jeho flexibilitu v rámci telefonátov, či stretnutí i znalosť v odbore. Ako realitného makléra ho preto môžeme obaja s manželom len vrelo odporúčať a touto cestou sa mu samozrejme aj zo srdca poďakovať. Ďakujeme za všetko.

 • Ľubica Kovalčíková

  S Reality Alpia a Petrom Hámorom som bola maximálne spokojná po všetkých stránkach obchodu.

 • Regina Lovišková

  Pán Hámor bol vysoko profesionálny, vyriešil komplikovaný a neštandardný predaj k spokojnosti obidvoch strán. Trúfnem si povedať, že bez neho by sa predaj/kúpa neuskutočnil vôbec. Ak chcete ozajstného odborníka na reality so znalosťou technológií, právnych postupov a finančných riešení, hľadajúceho vyhovujúce riešenia pre klienta a navyše s ľudským prístupom k obidvom stranám, obráťte sa na Reality Alpia.

 • Zuzana Vojtičková

  Toutou cestou by som sa chcela veľmi krásne poďakovať vašej realitnej kancelárii. Nikdy som nebola fanúšik týchto služieb, ale vy ste ma presvedčili o opaku. Môj príbeh sa s vašou realitnou kanceláriou začal písať, keď som začala prenajímať môj byt. Veľké poďakovanie patrí vášmu kolegovi p. Ilavskému, ktorý ma kontaktoval ako prvý a ponúkol mi spoluprácu, aj keď na začiatku moja dôvera nebola veľká. Tento váš zamestnanec ma prekvapil svojou vysokou profesionalitou, odbornosťou a rýchlosťou. V priebehu pár dní som mala nájomcov a všetko bolo podložené zmluvou. Po roku na základe dobrých skúsenosti som opäť poprosila p. Ilavského o spoluprácu pri predaji bytu. Opäť môžem len napísať chválu, ale tentokrát už aj na ostatných kolegov a to p. KUDELÁSA, ktorý ma zastupoval pri predaji bytu po celý čas. Opäť veľké prekvapenie vzhľadom k tomu, že som žena na materskej a nemala som čas behať hore dole na prehliadky! Všetky prehliadky bytu, papiere, vybavovanie, záležitostí ohľadne predaja vybavil za mňa a čo je najpodstatnejšie, nikdy za celý čas som nenadobudla zlý pocit, že by ma chcela táto realitná kancelária oklamať alebo zavádzať!!! Byt som predala do mesiaca bez stresov a behačiek, za čo tejto kancelárie patrí moje veľké ďakujem. Celý team tejto RK si robí svoju prácu na vysokej úrovni a ja už teraz viem, že v budúcnosti je to pre mňa ista voľba pri kúpe alebo predaji. ĎAKUJEM, ROBÍTE TO SKVELE.

 • Renka Pavláková

  Milá pani Uhrínová, chcem sa Vám poďakovať za veľkú pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti a kúpe bytu. Vaša pomoc bola veľmi profesionálna, ale hlavne veľmi empatická, čo som ocenila, pri všetkých vyskytnutých problémoch. Ďakujem aj Vašim kolegom z realitnej kancelárie Alpia, ktorí sa aktívne snažili vyriešiť tieto problémy spolu s Vami. Ďakujem veľmi pekne a želám veľa tak spokojných klientov ako som bola ja.

 • Valéria C.

  Prístup pána Maľu a pani Zdechovanovej k vybavovaniu záležitostí bol profesionálny a promptný.