Referencie

 • Manželia Branseovci.

  Chceme sa poďakovať realitnej kancielárii za predaj našej nehnuteľnosti. Predaj prebehol rýchlo, bez starostí na našej strane. Zažili sme príjemné a pritom profesionálne vystupovanie bratov Hámorovcov. Problém, ktorý vznikol zo strany banky kupujúceho, dokázali excelentne a rýchlo vyriešiť k našej spokojnosti. Sme radi, že sme si vybrali jedine túto realitnú kanceláriu. Veľmi radi odporúčame každému potencionálnemu zákazníkovi.
 • Rodina Guothovcov, Ružomberok

  Zdedili sme po rodičoch starší domček v Partizánskej Ľupči. Keďže všetci máme poriešené bývanie a nechceli sme, aby dom chátral rozhodli sme sa ho predávať. Spoluprácu nám ponúkla realitná kancelária Alpia. Zohnali nám klienta, vypracovali zmluvy. Pri vypracovaní zmlúv zistili, že pri dedičskom konaní nám notárka nezapísala všetky pozemky. Realitná kancelária nám s tým ochotne pomohla, za čo sme im povďační.

 • Fairhurst Slávka, Winchester, Veľká Británia

  Bývam vo Veľkej Británii a preto som sa rozhodla môj byt v Ružomberku predať. Oslovila som realitnú kanceláriu Alpia v Ružomberku. Boli sme v telefonickom kontakte. Hneď ako mali zloženú zálohu ma informovali. Kupujúci kúpu bytu riešili cez hypotéku. Aby sme nemuseli dochádzať na Slovensko viackrát, tak všetky zmluvy nachystali na jeden deň, čo mi vyhovovalo. Obchod prebehol bez komplikácii.
 • Dvorský Radoslav, USA

  Bol som vlastníkom bytu v Ružomberku. Nakoľko bývam v Spojených Štátoch Amerických a dochádzanie by bolo asi problematické, tak som sa rozhodol osloviť realitnú kanceláriu Alpia. Vypracovali splnomocnenie, kúpne zmluvy. Všetko prebehlo v poriadku. Som im povďačný. Kupujúcim želám veľa príjemných chvíľ v ich novom byte.
 • Ing. Švecová Anna, Štefana Moyzesa, Ružomberok

  Ďakujem realitnej kancelárii za rýchly predaj môjho bytu.
 • Baran Peter, Sliače

  Predával som rodinný dom mimo realitnej kancelárie. Prišli za mnou ľudia, ktorí to chceli kúpiť. Všetko bolo zdĺhavé a zdalo sa mi, že ma vodia za nos. Poprosil som realitnú kanceláriu Alpia o pomoc. Realitná kancelária mi do jedného mesiaca zabezpečila rýchly a plynulý predaj môjho domu. Všetky papierovačky zariadili sami. Ja som si prišiel len prevziať peniaze.
 • Rodina Pastoreková. Malé Tatry, Ružomberok

  Sme mladomanželia. Mali sme možnosť dostať od fondu rozvoja bývania peniaze na nami vybranú nehnuteľnosť, lenže sme boli limitovaný dátumom na odkúpenie. Zastavili sme sa do realitnej kancelárie. Ochotne si s nami prebrali podmienky a začali sme hľadať nehnuteľnosť. Našli sme vyhovujúcu nehnuteľnosť podľa našich finančných možností. Podľa podmienok fondu rozvoja bývania sme museli čakať 90 dní. Preto by sme chceli poďakovať predávajúcemu a realitnej kancelárii za zhovievavosť.
 • Viliam Mariáš, I. Houdeka, Ružomberok

  Som pán v rokoch a neviem ako to chodí pri predaji nehnuteľností, tak som sa na odporúčanie mojej známej rozhodol zveriť do rúk realitnej kancelárie. Predával som svoju chalupu v Likavke. Nechal som im kľúče od chalupy a plne som im dôveroval. Vždy mi iba zavolali a upozornili ma, že tam idú s klientom. Keď našli kupca vybavili všetky papierovačky za mňa.
 • Klukoš, Ružomberok

  Chcel by som sa poďakovať realitnej kancelárii. Veľmi mi pomohli pri predaji môjho pozemku. Obchod zrealizovali rýchlo. Som veľmi spokojný. Ďakujem.
 • Floreán Karol, Bratislava

  Chcel som predať chalupu v Zázrivej. Keďže som starší človek a neviem ako to chodí tak som sa zveril do rúk pána Hámora. Nechcel som aby ma podviedli nejaký podvodníci. Všetko za mňa vybavil a vybehal.