Referencie

 • Kvetka Hrnčiarová

  Prajem pekný deň pán Hámor. Chcem sa Vám zo srdca podakovať za všetko, čo ste pre mna ňa pre moje deti urobili pri predaji rodinného domu. Váš prístup si celá rodina veľmi, veľmi vážime, bol profesionálny, ľudský. Kedykoľvek som Vám volala a obrátila sa s otázkami na Vás, dokonca aj večer, vždy ste mi pekne odpovedal a povzbudil ma, ba dokonca, keď ste čakal na pôrod svojej manželky (o tom som samozrejme nevedela) odpovedal ste na môj dotaz v kľude, s vážnosťou a láskou. Kiežby bolo na svete a hlavne v našej krásnej krajine viac ľudí s takým prístupom ako ste Vy, pretože vo Vašej profesii je to velmi potrebné a Vy pán Ing. si to vykonávate skvele. Prajem Vám aj celej realitnej kancelárii Veľa úspechov, tiež veľa zdravia a aby Vaša práca priniesla ľudom radosť. 

 • p. Solčaniová

  Chcela by som sa poďakovať realitnej maklérke Zdenke Uhrínovej za jej profesionálny prístup (neustály priamy, či písomný kontakt a ochotné riešenie každej maličkosti) a nekonečnú trpezlivosť s kladným výsledkom pri predaji mojej nehnuteľnosti. Pani Uhrínová je pri rokovaní milá a ústretová. 

 • Dana H.

  Vaša spoločnosť ako aj pani Smreková je na vysokej úrovni a v budúcnosti Vás určite odporučím novým klientom.

 • Michal

  Bol som spokojný s podporou, organizáciou a priebehom kúpy nehnuteľnosti.

 • Erika K.

  Všetko bolo super a pani Smreková bola úplne TOP. Keď si niečím nebola istá, hneď zisťovala, poradila...proste super

 • Peter Grman

  Náš komplikovaný obchod realitka zvládla profesionálne na vysokej úrovni a s noblesou. Pán Cibuľa aj vo vypätých situáciách ustál svoju pozíciu a bol vždy profesionál.

 • Denisa H.

  profesionálne jednanie, spoľahlivosť , dôvera

 • Miloš Uličný

  Milá pani Veronika Babejová.
  Chcel by som sa Vám touto cestou poďakovať za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri kúpe bytu, ktorý ste mi sprostredkovali. Všetko dobre dopadlo a ja si môžem plnými dúškami užívať môj nový domov.
  Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných klientov.

 • Lukáš Harendárčik

  V mene mojej rodiny by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii Alpia a obzvlášť pani Hrehorčákovej za veľmi pekný a profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti. Super jednanie, či s nami kupujucimi, alebo pri vybavovaniach s predávajúcim ohľadom nehnuteľnosti. Ďakujeme veľmi pekne za čas, ktorý sme si preskákali, kým sme to všetko dotiahli do finálneho konca. Veľmi rád vás odporučím známym, ktorí budú niečo hľadať. Ešte raz pekne ďakujeme za všetko a tiež sa k tomu pridáva aj náš čerstvo narodený synček, ktorý už býva s nami v novom príbytku. Ďakujeme

 • Katarína S.

  Príjemné vystupovanie a vysoko profesionálny prístup p. Veroniky Babejovej. Výborná komunikácia, či už po telefóne, alebo osobne. Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebiehal k našej spokojnosti. Jednoznačne môžeme len odporúčať.