O nás

REALITY ALPIA - V REALITÁCH SME DOMA

Od roku 1996 úspešne pôsobíme na realitnom trhu, kde sa chyby neodpúšťajú. Viac ako 20-ročná stabilita Reality Alpia a obrovské množstvo zrealizovaných projektov sú zárukou našej bezúhonnosti. Z rodinnej firmy so sídlom v Martine sme sa rozrástli na realitnú kanceláriu s 19 pobočkami po celom Slovensku. Stále expandujeme, s ambíciou pôsobiť vo všetkých slovenských mestách nad 40 000 obyvateľov.

Sme slovenská spoločnosť. Nie sme však franchise ani zahraničná sieť. Vo väčšine realitných kancelárií sú makléri osamelými bežcami, pracujú sami za seba a kancelária ich iba zastrešuje. V Reality Alpia maklérov zamestnávame a našimi zamestnancami sú v priemere 8 - 13 rokov, čo svedčí o našej profesionalite. 

Všetci tvoríme jeden zohratý tím a spoločne hľadáme váš domov. Venujeme sa sprostredkovaniu predaja a kúpy nehnuteľností, ale aj výkupu nehnuteľností za seriózne ceny. Púšťame sa aj do dlhodobých, zložitejších developerských projektov. 

Máme vlastný, moderný realitný systém, ktorý sa neustále vyvíja a preto držíme krok s premenlivými požiadavkami a potrebami trhu. Sledujeme legislatívne zmeny a vieme na ne flexibilne reagovať. Spolupracujeme s právnikmi, katastrom nehnuteľností a vieme pre vás zabezpečiť široké portfólio realitných, finančných a poradenských služieb. 

Sme vašim spoľahlivým sprievodcom vo svete nehnuteľností.

Centrála

 • Ing. Michal Potaš
  Ing. Michal Potašvýkonný riaditeľmichal.potas@realityalpia.sk
  skenfr

  Priamo zodpovedá za pobočky Martin, Žilina, Čadca, Prievidza a Komárno. Jeho úlohou je viesť rozvoj spoločnosti, zavádzať nové postupy, pravidlá a vytvárať smernice. Rozhoduje o investičných návrhoch, riadi a kontroluje financie na celofiremnej úrovni, riadi marketingové aktivity a kontroluje dodržiavanie kvality práce na pobočkách. Taktiež príjíma nových maklérov,zaškoľuje ich a prednáša. V realitách pracuje od roku 2008, začal ako realitný maklér v Bratislave. Neskôr začal pracovať ako maklér pre RealityAlpia. Vyskúšal si všetky pozície, od makléra, asistenta kancelárie až po vedúceho pobočky. Vďaka tomu nazbieral neoceniteľné skúsenosti a pozná úskalia práce každého zamestnanca. Za svoju silnú stránku považuje svoj koncepčný prístup k práci, vytrvalosť a profesionalitu. Pre klientov vie byť prínosom svojou empatiou a filozofiou, že im treba poskytnúť vždy viac než konkurencia. 

 • Mgr. Mirka Hanuliaková
  Mgr. Mirka Hanuliakováadministratívny manažér+421 908 969 917mirka.hanuliakova@realityalpia.sk
  skderu

  Zodpovedá za školenie nových zamestnancov, kontrolu zabehnutých kancelárií a administratívne činnosti. Za svoju silnú stránku považuje komunikatívnosť, zodpovenosť a flexibilitu. Pre klientov vie byť prínosom svojou spoľahlivosťou, pracovitosťou a osobným prístupom. Je vždy ochotná pomôcť a dokáže pracovať aj pod tlakom. 

 • JUDr. Elena Lasičková
  JUDr. Elena Lasičkovávedúca právneho oddeleniaelena.lasickova@realityalpia.sk

  Zodpovedá za právnu agendu firmy, pripravuje právne dokumenty, poskytuje klientom právne poradenstvo. Má na starosti aj pracovnoprávne vzťahy v spoločnosti. Ako podniková právnička má absolútny prehľad o vnútornom živote firmy, čo je jedna z vecí, ktorá u mnohých realitných kanceláriách pri spolupráci s externými právnikmi absentuje. Za svoju silnú stránku považuje svedomitosť a zodpovedný prístup k práci.  Pre klientov vie byť prínosom svojou profesionalitou a pozitívnym prístupom.

 • Ing. Ivana Poliaková
  Ing. Ivana Poliakováprávne oddelenie+421 915 059 658ivana.poliakova@realityalpia.sk
  sken

  Na starosti má personalistiku vypracovávanie zmlúv. Má zodpovedný prístup, je ochotná pomôcť a hľadať riešenia. Podľa nej neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť.

 • Lukáš Lučanský
  Lukáš Lučanskýtechnický riaditeľ+421 908 914 025lukas.lucansky@realityalpia.sk
  sken

  Zastrešuje dizajn a marketing celej spoločnosti, taktiež sa stará o technické zabezpečenie. Nakoľko v minulosti pracoval na katastri nehnuteľností a viac ako deväť rokov v oblasti realít, preto má bohaté skúsenosti s vysporiadaním pozemkov, legalizáciou stavieb, či inými náležitosťami na katastri nehnuteľností.

 • Michal Bais
  Michal Baisrealitný maklér+421 905 229 168michal.bais@realityalpia.sk
  skplruende

  Na starosti má banskobystrický región. V minulosti okrem iného pôsobil ako vedúci regionálneho tímu. Jeho prednosťami sú úprimnosť, komunikatívnosť a dochvíľnosť. 

 • Romana Núdziková
  Romana Núdzikováasistent+421 904 258 756romana.nudzikova@realityalpia.sk
  sk

  Má na starosti administratívu, pripravuje podklady, vyhľadáva nové nehnuteľnosti a má prehľad o všetkom, čo sa v kancelárii deje. Organizuje časový harmonogram maklérov, má prehľad o všetkých ponukách nehnuteľností pobočky. Za svoju silnú stránku považuje serióznosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť.

 • Jozef Farkaš
  Jozef Farkašrealitný maklér+421 904 874 849jozef.farkas@realityalpia.sk
  sk

  Jeho silnými stránkami sú hlavne priateľský a zodpovedný prístup, ochota pracovať v tíme. Hľadá všetky možné riešenia a alternatívy, aby úspešne uzatvoril obchod k spokojnosti všetkých zúčastnených.

 • Silvia Čupková
  Silvia Čupkovárealitný maklér+421 907 845 481silvia.cupkova@realityalpia.sk
  skdeen
 • Zsolt Kovács
  Zsolt Kovácsrealitný maklér+421 940 343 347zsolt.kovacs@realityalpia.sk
  skhu
 • JUDr. Dušan Pytel
  JUDr. Dušan Pytelrealitný maklér+421 948 353 500dusan.pytel@realityalpia.sk
  sken

  Precíznosť, zodpovednosť a individuálny prístup sú jeho základnými prvkami práce, ktoré získal štúdiom a praxou spojenými s právom. Podľa konkrétnej situácie Vám erudovane vyberie najlepšiu možnosť na realitnom trhu. Svojou dlhoročnou reklamno-marketingovou činnosťou zastreší a zrealizuje najlepšiu propagáciu Vašej nehnuteľnosti a tým zabezpečí jej rýchly predaj alebo kúpu.

 • Bc. Dominika Kováčiková
  Bc. Dominika Kováčikováasistentka+421 915 097 761dominika.kovacikova@realityalpia.sk
  skende

  Pracuje ako asistentka, má na starosti administratívu kancelárie, inzerciu, evidenciu nehnuteľností, zaznamenáva priebeh jednotlivých obchodov a pripravuje podklady pre maklérov. 

 • Miroslav Hrabal
  Miroslav Hrabalrealitný maklér+421 908 499 183miroslav.hrabal@realityalpia.sk
  sk

  Zodpovedá za rozvoj novozaloženej kancelárie. V minulosti pôsobil vo viacerých spoločnostiach na pozícii obchodníka. Jeho prednosťou je húževnatosť a ochota. Vo voľnom čase sa venuje rodine. Pravidelne sa zúčastňuje na vytrvalostných bežeckých súťažiach.

 • Michal Sklienka
  Michal Sklienkarealitný maklér+421 907 724 930michal.sklienka@realityalpia.sk
  sken

  Má skúsenosti s riadením hotela, tvorbou webstránok, ale aj predajom nehnuteľností. Je zodpovedný, usiluje sa pristupovať ku klientom otvorene a úprimne.

 • Jaroslav Polách
  Jaroslav Poláchvedúci kancelárie+421 905 795 565jaroslav.polach@realityalpia.sk
  skhudeen

  Zodpovedá za rozvoj novozaloženej kancelárie. V minulosti pôsobil vo viacerých spoločnostiach na pozícii obchodníka a neskôr manažéra. Jeho prednosťou je komunikácia a ľudský prístup. Vo voľnom čase sa venuje rodine a biliardu, v ktorom je mnohonásobným majstrom Slovenska.

 • Mgr. Kristína Tóthová
  Mgr. Kristína Tóthováasistent+421 904 926 058kristina.tothova@realityalpia.sk
  skenhu

  Pracuje ako asistentka, má na starosti administratívu kancelárie, inzerciu, evidenciu nehnuteľností, zaznamenáva priebeh jednotlivých obchodov a pripravuje podklady pre maklérov. 

 • Katarína Pintér
  Katarína Pintérrealitný maklér+421 908 481 686katarina.pinter@realityalpia.sk
  skhuen

   

  Na základe dlhoročných skúseností v oblasti obchodu sa špecializuje na sprostredkovanie predaja. Jej prednosťami sú dôslednosť a vytrvalosť pri dosahovaní stanovených cieľov, rýchla adaptácia a riešenie neočakávaných situácií, pochopenie a snaha o ústretové plnenie aj náročných požiadaviek klienta.

  Na základe dlhoročného kontaktu s klientmi vie kvalitne poradiť pri sprostredkovaní predaja bytov, domov alebo pozemkov. Jej prednosťami sú dôslednosť, komunikatívnosť a snaha o ústretové plnenie aj náročných požiadaviek klienta.

   

 • Sabina Hüpschová
  Sabina Hüpschovárealitný maklér+421 908 636 096sabina.hupschova@realityalpia.sk
  skhuenpl

  Špecializuje sa na predaj domov, bytov a pozemkov. S klientmi je v kontakte počas trvania celého obchodu. V minulosti pracovala ako finančný poradca a školiteľ.

 • Mgr. Miroslav Rusňák
  Mgr. Miroslav Rusňákrealitný maklér+421 905 886 406miroslav.rusnak@realityalpia.sk
  skhuen
 • Helena Bereczová
  Helena Bereczovárealitný maklér+421 907 120 868helena.bereczova@realityalpia.sk
  skhu
 • Marek Chott
  Marek Chottrealitný maklér+421 904 603 617marek.chott@realityalpia.sk
  skende

  Ako realitný maklér vyhľadáva nehnuteľnosti vhodné na predaj ako aj na prenájom. Zodpovedá za celý priebeh obchodu a stará sa o klienta aj po uzavretí zmluvy. Jeho prednosťami sú komunikatívnosť, priateľský prístup,precíznosť a cieľavedomosť. Zakladá si na dôkladnej starostlivosti o klienta a dosiahnutí spokojnosti na strane kupujúceho i predávajúceho. Svoje dlhoročné skúsenosti v podnikaní uplatňuje na realitnom trhu. Zabezpečuje náber a poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností Na Reality Alpia by ste sa mali podľa neho obrátiť preto, že dostanete bezplatné poradenstvo ohľadom predaja a tiež bezplatný právny servis, kúpne zmluvy, kataster a finančné poradenstvo - hypotekárne a spotrebné úvery a vybavia vám aj odpis energií a prepis na nového majiteľa.

 • Ing. Anna Ogoreková
  Ing. Anna Ogorekovávedúci kancelárie+421 918 393 399anna.ogorekova@realityalpia.sk
  sken

  Zodpovedná za vedenie pobočky, vytváranie optimálnych pracovných podmienok a v neposlednom rade za profesionálny a ľudský prístup ku klientom. Má skúsenosti s riadením a motivovaním tímu, vedením personálnej agendy. Medzi silné stránky patrí disciplína, vytrvalosť a nadväzovanie ľudských vzťahov. 

 • Katarína Cibuľová
  Katarína Cibuľováasistent+421 915 074 824katarina.cibulova@realityalpia.sk
  enfrde

  Je pravou rukou maklérov a vedúcej kancelárie. Má na starosti administratívu kancelárie, pripravuje podklady maklérom, vyhľadáva nové nehnuteľnosti a má prehľad o všetkom čo sa v kancelárii deje. Špecializuje sa na organizovanie času maklérov, má prehľad o všetkých ponukách nehnuteľností RK a jej úlohou je to, aby sa o týchto ponukách dozvedelo čo najviac záujemcov. Je mozgom kancelárie a dohliada na to, aby boli všetci v správnom čase na správnom mieste a na nič sa nezabudlo.

 • Zuzana Kubáňová
  Zuzana Kubáňovárealitný maklér+421 907 325 051zuzana.kubanova@realityalpia.sk
  deenruplit

  V oblasti realít pracuje už vyše 10 rokov. Má bohaté skúsenosti z oblasti bankovníctva, cestového ruchu, administratívy a práce s ľuďmi. Špeciálne sa zameriava na osobný kontakt s klientom. Pri realizovaní predaja či kúpy nehnuteľností klientom rieši a finalizuje ich vlastné povinnosti vyplývajúce z predaja a kúpy nehnuteľností tak, aby klient pocítil čo najväčšie odbremenenie. Jej najsilnejšou devízou je ústretovosť a ochota pomáhať. Zakladá si na odporúčaniach, čo po rokoch pôsobenia na realitnom trhu vie, že je najväčšia odmena jej  práce.

 • Ján Cibuľa
  Ján Cibuľarealitný maklér+421 905 580 613jan.cibula@realityalpia.sk
  enfrplru

  Výborne pozná Liptov, zameriava sa na predaj pozemkov, domov, chát a bytov. Chce predstaviť región ako ideálnu lokalitu na bývanie, oddych a podnikanie v rekreačných službách nielen domácim, ale aj zahraničným klientom. Hovorí anglicky a francúzsky. Je ústretový, komunikatívny a snaží sa o osobitný prístup ku každému klientovi.

 • Martin Jančuška
  Martin Jančuškarealitný maklér+421 903 270 735martin.jancuska@realityalpia.sk
  deenpl

  Je zodpovedný za realitný trh v regióne Liptova, stará sa o rozširovanie portfólia ponúk nehnuteľností vhodných na predaj alebo prenájom a aktívne ich ponúka záujemcom. Na realitnej pôde sa pohybuje už niekoľko rokov a preto sa domnieva, že len tak ho niečo neprekvapí. Myslí si, že v realitnom biznise sa často vytráca ľudský prístup ku klientovi, preto sa usiluje pristupovať ku klientom ako priateľ a byť otvorený a úprimný.

 • Jana Garbová
  Jana Garbovárealitný maklér+421 919 262 042jana.garbova@realityalpia.sk

  V pozícii realitej maklérky dokáže využiť svoje dlhoročné skúsenosti z práce v zahraničí. Svojim klientom poskytuje vždy 100-percentnú podporu pri predaji, kúpe ako aj pri prenájme nehnuteľností. Prispôsobuje sa požiadavkám klienta a zároveň aj meniacim sa potrebám na trhu nehnuteľností. Má silné obchodné cítenie, je profesionálna, flexibilná a seriózna. Spokojný klient je jej najsilnejšou motiváciou. Plynule komunikuje v anglickom jazyku – hovorovom i obchodnom a teší sa na spoluprácu s Vami.

 • Alexandra Rumanská
  Alexandra Rumanskárealitný maklér+421 910 958 442alexandra.rumanska@realityalpia.sk
  sken

  Ako realitná maklérka využíva svoje dlhoročné skúsenosti zo súkromnej podnikateľskej sféry. Citom pre realitu, empatiou a ľudským prístupom bude isto dobrou poradkyňou a sprostredkovateľkou pre spokojných klientov.

 • Silvia Smreková
  Silvia Smrekovárealitný maklér+421 915 524 451silvia.smrekova@realityalpia.sk

  Má veľké skúsenosti z predchádzajúceho zamestnania v oblasti zahraničného obchodu. Takisto jej devízou je vypracovaná komunikácia nielen s ľuďmi, ale i úradnými inštitúciami. Prioritne ako maklérka sa snaží obchody nehnuteľností riešiť s najväčšou zodpovednosťou. Najlepšia reklama je predsa odporúčanie.

 • Ján Majerčík
  Ján Majerčíkvedúci kancelárie+421 905 889 895jan.majercik@realityalpia.sk
  skenru

  Vedie pobočku v Martine. V minulosti okrem iného pôsobil v oblasti obchodu a finančníctva. Jeho prednosťami sú úprimnosť, komunikatívnosť, dochvíľnosť a dôsledná príprava na stretnutia.  Tiež vyniká schopnosťou doťahovania projektov do úspešného konca a nadväzovaním nových vzťahov. 

 • Miroslava Fľaková
  Miroslava Fľakováasistent+421 902 296 634miroslava.flakova@realityalpia.sk
  sken

  Má na starosti kontrolu dražieb, inzerciu, vyhľadávanie a evidovanie nových klientov, zaznamenávanie priebehu jednotlivých obchodov a ďalšie pomocné práce. Za svoju silnú stránku považuje serióznosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť. Spokojnosť klientov jej nie je ľahostajná, preto sa snaží vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám.

 • Simona Diabelková
  Simona Diabelkovárealitný maklér+421 918 815 152simona.diabelkova@realityalpia.sk
  sken

  Na pozícii realitného makléra pracuje už 13 rokov a zakladá si na tom, že s klientami nadväzuje osobné vzťahy. Nevníma ich ako klientov ale ako priateľov. Váži si pozitívne referencie a osobné odporúčania, pretože verí, že pri obrovskej konkurencii medzi maklérmi jediná cesta k úspechu vedie cez spokojnosť klientov.

 • Bc. Martina Bernátová
  Bc. Martina Bernátováosobný asistent Simony Diabelkovej+421 907 547 733martina.bernatova@realityalpia.sk
  sken

  Jej pracovnou náplňou je sledovanie nových ponúk, administratívne práce, vybavovanie klientskych stránok v neprítomnosti makléra. Za svoju silnú stránku považuje zodpovednosť, lojálnosť a ochotu pomôcť. Má skúsenosti z bankovníctva a finančného sektoru.

 • Mária Kováčová
  Mária Kováčovárealitný maklér+421 908 939 984maria.kovacova@realityalpia.sk
  sk

  Ako realitná maklérka vyhľadáva nehnuteľnosti vhodné na predaj ako aj na prenájom. Zodpovedá za celý priebeh obchodu a stará sa o klienta aj po uzavretí zmluvy. K jej prednostiam patrí dochvíľnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie. Práca s ľuďmi ju veľmi baví a urobí všetko pre spokojnosť klienta, pretože verí, že jediná cesta k úspechu vedie cez spokojných klientov. 

 • Monika Užíková
  Monika UžíkováOsobný asistent Márie Kováčovej+421 905 915 178monika.uzikova@realityalpia.sk
  sk

  Pracuje ako asistentka Márie Kováčovej. Jej pracovnou náplňou je administratíva, vybavovanie klientských stránok, príprava podkladov, pridávanie nových ponúk na stránku. V prípade neprítomnosti maklérky ju plnohodnotne zastupuje. Jej silnými stránkami sú zodpovednosť, trpezlivosť a ochota pomôcť.

 • Rastislav Párička
  Rastislav Páričkarealitný maklér+421 905 202 221rastislav.paricka@realityalpia.sk
  sk

  V oblasti realít pracuje už takmer 15 rokov. Je to jeden z najdlhšie pôsobiacich maklérov poskytujúcich realitné služby v Martine. Jeho dlhoročná prax a skúsenosti sú neoceniteľným benefitom pri predaji či kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti a riešení všetkých otázok spojených s nehnuteľnosťami. Vie správne poradiť a jeho cieľom je spokojnosť klienta. Medzi jeho silné stránky patrí cieľavedomosť a obchodný duch.

 • Emília Gajdošová
  Emília Gajdošovárealitný maklér+421 908 555 810emilia.gajdosova@realityalpia.sk
  sken

  Jej silnými stránkami sú hlavne priateľský a zodpovedný prístup, ochota pracovať v tíme. Hľadá všetky možné riešenia a alternatívy, aby úspešne uzatvorila obchod k spokojnosti všetkých zúčastnených.

 • Andrea Čičmancová
  Andrea Čičmancovárealitný maklér+421 948 869 633andrea.cicmancova@realityalpia.sk
  sken

  Na pozícii realitného makléra je ochotná podniknúť a zrealizovať všetky kroky vedúce k uzatvoreniu úspešnému obchodu a čo najväčšej spokojnosti klientov. Jej silnými stránkami sú komunikatívnosť, precíznosť, zmysel pre zodpovednosť a dochvíľnosť.

 • Monika Schneiderová
  Monika Schneiderovárealitný maklér+421 907 201 788monika.schneiderova@realityalpia.sk
  skende

  Na základe dlhoročných skúseností v oblasti obchodu sa špecializuje na sprostredkovanie predaja. Jej prednosťami sú dôslednosť a vytrvalosť pri dosahovaní stanovených cieľov, rýchla adaptácia a riešenie neočakávaných situácií, pochopenie a snaha o ústretové plnenie aj náročných požiadaviek klienta.

 • Jozef Lisík
  Jozef Lisíkrealitný maklér+421 915 777 771jozef.lisik@realityalpia.sk
  skde
 • Marián Matuška
  Marián Matuškarealitný maklér+421 949 383 697marian.matuska@realityalpia.sk
  skenru

  Vzhľadom na 10-ročné skúsenosti v oblasti realít a hypoték dokáže uzatvoriť každý obchodný prípad. Je empatický a vytrvalý odborník.

 • Bc. Róbert Korim
  Bc. Róbert Korimrealitný maklér+421 948 373 050robert.korim@realityalpia.sk
  skhuen

  Jeho úlohou je náber, inzercia, predaj, kompletný servis a nastavenie postupu predaja. Silnými stránkami sú hlavne priateľský prístup, serióznosť a ústretovosť. Jeho prednosťami sú vysoká miera empatie, schopnosť vžiť sa do úlohy predávajúceho ako aj kupujúceho, cit pre kompromis smerujúci k obojstrannej spokojnosti. Má dlhodobé skúsenosti v oblasti práce s ľuďmi v štátnej správe, podnikaní, ako aj s priamym predajom.

 • Ing. Lucia Pompošová
  Ing. Lucia Pompošováasistentkalucia.pomposova@realityalpia.sk
  skenhude
 • Peter Chovanec
  Peter Chovanecrealitný maklér+421 909 107 571peter.chovanec@realityalpia.sk
  skplhu
 • Ing. Daniel Kudelás
  Ing. Daniel Kudelásvedúci kancelárie+421 948 151 355daniel.kudelas@realityalpia.sk
  sken

  Zodpovedá za hladký chod pobočky, jej profesionalitu a zároveň ľudský prístup ku klientom. Zároveň je jeho úlohou viesť, motivovať a kontrolovať svojich kolegov. Má bohaté skúsenosti z obchodu a práce s ľuďmi a medzi jeho silné stránky patrí komunikatívnosť, zodpovednosť a ochota pomôcť pri riešení problémov.

 • Eva Perignáthová
  Eva Perignáthováasistent+421 911 657 860eva.perignathova@realityalpia.sk
  sk

  Je pravou rukou celej popradskej pobočky. Má na starosti administratívu, pripravuje podklady, vyhľadáva nové nehnuteľnosti a má prehľad o všetkom, čo sa v kancelárii deje. Organizuje časový harmonogram maklérov, má prehľad o všetkých ponukách nehnuteľností pobočky. Za svoju silnú stránku považuje serióznosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť.

   

 • Ing. Ivan Kráľ
  Ing. Ivan Kráľrealitný maklér+421 911 177 877ivan.kral@realityalpia.sk
  skenru

  Jeho úlohou je náber, inzercia, predaj, kompletný servis na kľúč, nájdenie a nastavenie postupu predaja, aj pri problematických prípadoch s ohľadom na rýchlosť, presnosť, minimalizáciu nákladov pre klienta, koordináciu procesov za účelom maximálnej spokojnosti klientov. Má dlhoročné profesionálne skúsenosti v oblasti realít ale aj bankovníctva, poskytovania a schvaľovania úverov v bankách. Špecializuje sa na všetky druhy nehnuteľností. Silnými stránkami sú hlavne skúsenosti, priateľský prístup, serióznosť, maximálne vychádzanie v ústrety klientom, čo poviem platí. Množstvo uskutočnených prípadov realitných, z poskytovania úverov, schvaľovania úverov, istota správnych postupov, spätná väzba - spokojnosť klientov, odporúčania

 • Ing. Lena Gandžalová
  Ing. Lena Gandžalovárealitný maklér+421 908 443 181lena.gandzalova@realityalpia.sk
  skru

  Jej prácou je vyhľadávanie nehnuteľností, ich predaj, poradenstvo a popredajný servis. Svoju činnosť zakladá na vzájomnej dôvere a korektnosti. Snaží sa plniť ľuďom sny o bývaní a vynakladá maximálne úsilie, aby jej klienti boli spokojní. Svoje doterajšie profesionálne skúsenosti v stavebníctve zhodnocuje pri výbere realít a poradenstve klientom. Jej silnou stránkou je dlhodobá prax v práci s ľuďmi, komunikatívnosť, zodpovednosť a empatia.

 • Ing. Veronika Babejová
  Ing. Veronika Babejovárealitný maklér+421 940 758 736veronika.babejova@realityalpia.sk
  skende

  Špecializuje sa na predaj bytov a rodinných domov a kladie dôraz na to, že s predávajúcim je v kontakte počas celej doby ponuky nehnuteľnosti. Na Reality Alpia by ste sa mali podľa nej obrátiť preto, že dostanete bezplatné poradenstvo ohľadom predaja a tiež bezplatný právny servis, kúpne zmluvy, kataster a finančné poradenstvo - hypotekárne a spotrebné úvery a vybavia vám aj odpis energií a prepis na nového majiteľa.
  Silnými stránkami sú hlavne priateľský prístup, serióznosť a ústretovosť, ochota vždy pomôcť a poradiť.
  Špecializuje sa na predaj bytov a rodinných domov a kladie dôraz na to, že s predávajúcim je v kontakte počas celej doby ponuky nehnuteľnosti. Na Reality Alpia by ste sa mali podľa nej obrátiť preto, že dostanete bezplatné poradenstvo ohľadom predaja a tiež bezplatný právny servis, kúpne zmluvy, kataster a finančné poradenstvo - hypotekárne a spotrebné úvery a vybavia vám aj odpis energií a prepis na nového majiteľa. Silnými stránkami sú hlavne priateľský prístup, serióznosť a ústretovosť, ochota vždy pomôcť a poradiť.

 • Ing. Miloš Rejdovian
  Ing. Miloš Rejdovianrealitný maklér+421 905 346 501milos.rejdovian@realityalpia.sk
  sk

  Zastáva pozíciu realitného makléra. Svoje dlhoročné skúsenosti v podnikaní uplatňuje na realitnom trhu. Zabezpečuje náber a poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Keďže mu ide o spokojnosť ako predávajúceho, tak aj kupujúceho jeho prístup ku klientom je veľmi ústretový a osobitný.

 • Jana Chalúpková
  Jana Chalúpkovárealitný maklér+421 907 420 873jana.chalupkova@realityalpia.sk
  skende

  Jej hlavnými prednosťami sú spoľahlivosť, precíznosť, príjemné a férové jednanie. Snaží sa hľadať riešenia pre maximálnu spokojnosť klienta. Dokáže poradiť a sprostredkovať aj hypotekárny úver.

 • Jana Hrehorčáková
  Jana Hrehorčákovárealitný maklér+421 903 285 202jana.hrehorcakova@realityalpia.sk

  Špeciálne sa zameriava na osobný kontakt s klientom. Pri realizovaní predaja či kúpy nehnuteľností klientom rieši a finalizuje ich vlastné povinnosti plynúce z ich predaja a kúpy nehnuteľností tak, aby klient pocítil čo najväčšie odbremenenie. Jej najsilnejšou devízou je ochota pomôcť a ústretovosť.

 • Marko Pekarčík
  Marko Pekarčíkrealitný maklér+421 915 258 984marko.pekarcik@realityalpia.sk
  skenpl

  Na pozícii realitného makléra je ochotný podniknúť a zrealizovať všetky kroky vedúce k uzatvoreniu obchodu. Silnými stránkami sú hlavne priateľský a zodpovedný prístup, ochota pracovať v tíme. Pre spokojnosť klienta hľadá všetky možné riešenia a alternatívy. Zabezpečí aj pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Úspešne uzavretý obchod znamená spokojnosť všetkých zúčastnených.

 • Ľubomír Cihoň
  Ľubomír Cihoňrealitný maklér+421 948 420 058lubomir.cihon@realityalpia.sk
  sken

  V realitnom obchode využíva všetky dostupné technológie. Potrpí si na dobré medziľudské vzťahy a komunikáciu, podanie kvalitných informácii. Zodpovedá za kvalitné prevedenie a priebeh realitného obchodu v každom z jeho aspektov.

 • Marcela Fábry
  Marcela Fábryrealitný maklér+421 911 352 030marcela.fabry@realityalpia.sk
  skende

  Jej hlavnou úlohou je náber a predaj nehnuteľností. Špecializuje sa na všetky druhy. Jej prednosťami sú dlhodobé skúsenosti. Poskytuje komplexný servis v súvislosti s realitným trhom. 

 • Anna Martineková
  Anna Martinekovárealitný maklér+421 949 508 037anna.martinekova@realityalpia.sk
  skdeit

  Má na starosti akvizíciu a kvalitnú prezentáciu. Má dlhoročné skúsenosti v oblastí realít a realitného trhu. Špecializujete sa hlavne na predaj bytov, domov, ale aj komerčných nehnuteľností. Miluje svoju prácu a vie, že s ňou aj zostarne. Profesionálne pre Vás pracuje s radosťou a veľkou úctou, pretože si uvedomuje, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších v živote. Do likvidity nehnuteľnosti vnáša aj kreatívne riešenia. Neustále sleduje aktuálne trendy a doplna si vzdelanie v obore. Za roky svojich skúsenosti stretla mnoho múdrych ľudí a krásnych ľudských príbehov.„Ďakujem každému kto mi dovolí byť jeho osobným sprievodcom cesty nájdenia zaslúženého miesta na oddych, relax alebo aj nájdenia nehnuteľnosti na vytvorenie pasívneho príjmu a s tým spojeného väčšieho pokoja v dôchodku .Je mi cťou a potešením ak mi dovolíte nájsť pre Vás riešenia a odprevadiť Vás až k Vašej kľučke“

 • Michal Fabiš
  Michal Fabišvedúci kancelárie+421 915 288 136michal.fabis@realityalpia.sk
  sken

  Zodpovedá za plynulý chod pobočky a prácu maklérov. Má bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi, nakoľko sa dlhé roky venuje podnikaniu v gastronómii odkiaľ získava množstvo kontaktov. Jeho záľubami sú basketbal a snowboarding.

 • Silvia Lihotská
  Silvia Lihotskáasistent+421 907 053 017silvia.lihotska@realityalpia.sk
  sk

   

  Pracuje ako asistentka, má na starosti administratívu kancelárie, inzerciu, evidenciu nehnuteľností, zaznamenáva priebeh jednotlivých obchodov a pripravuje podklady pre maklérov. 

  Pracuje ako asistentka, má na starosti administratívu kancelárie, inzerciu, evidenciu nehnuteľností, zaznamenáva priebeh jednotlivých obchodov a pripravuje podklady pre maklérov. 

   

 • Zdenka Uhrínová
  Zdenka Uhrínovárealitný maklér+421 908 307 843zdenka.uhrinova@realityalpia.sk
  sken

  Špecializuje sa na predaj bytov a rodinných domov a kladie dôraz na to, že s predávajúcim je v kontakte počas celej doby ponuky nehnuteľnosti. Na Reality Alpia by ste sa mali podľa nej obrátiť preto, že dostanete bezplatné poradenstvo ohľadom predaja a tiež bezplatný právny servis, kúpne zmluvy, kataster a finančné poradenstvo - hypotekárne a spotrebné úvery a vybavia vám aj odpis energií a prepis na nového majiteľa.

 • Martina Steinhublová
  Martina Steinhublovárealitný maklér+421 915 751 350martina.steinhublova@realityalpia.sk
  sk

  Pred prácou v Reality Alpia pracovala v záložni a neskôr v ČSOB poisťovni ako FA. Jej silnou stránkou je prenájom nehnuteľností. Vie klientovi zabezpečiť poradenstvo,kúpno predajné zmluvy, pomoc na katastri a pri odhlasovaní energií. Zabezpečí aj pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru cez firemného finančného poradcu.

 • Veronika Púchyová
  Veronika Púchyovárealitný maklér+421 905 800 116veronika.puchyova@realityalpia.sk
  skenit

  Z predchádzajúcich zamestnaní má skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností, finančným poradenstvom a s prácou s ľuďmi. Poradí a pomožne pri výbere nehnuteľnosti a zabezpečí plynulý priebeh obchodu. Je zodpovedná, flexibilná a dochvíľna. Vie vám ponúknuť aj návrh (vizualizáciu) vašej novej nehnuteľnosti

 • Roman Hámor
  Roman Hámorvedúci kancelárie+421 905 188 086roman.hamor@realityalpia.sk
  sken

  Je konateľ a spolumajiteľ spoločnosti. Taktiež riadi tím maklérov, asistentov, ďalších zamestnancov a zodpovedá za chod ružomberskej pobočky. V oblasti realít pôsobí viac ako 15 rokov a túto prácu stále z celého srdca miluje. Za svoju silnú stránku považuje trpezlivosť, ktorá sa mu pri práci s ľuďmi neraz osvedčila. Dokáže sa o klientov postarať rovnako ako o svoju rodinu, či najlepšieho kamaráta. 

 • Mgr. Zuzana Hušlová
  Mgr. Zuzana Hušlováasistent+421 908 517 854zuzana.huslova@realityalpia.sk
  skende

  V Reality Alpia je asistentkou od roku 2006 a je pravou rukou celej pobočky. V prípade potreby zastúpi maklérov pri nábere nehnuteľností, či obhliadke. Je zodpovedná i za organizovanie obchodov, podpisy kúpnych zmlúv, prepisy energií a pod. Za svoje silné stránky považuje dlhoročnú prax a trpezlivosť.

 • Ing. Peter Hámor
  Ing. Peter Hámorrealitný maklér+421 905 321 193peter.hamor@realityalpia.sk
  sken

  Exceluje v nábere a predaji nehnuteľností. Jeho silnou stránkou je riešenie všetkých problémov v čo najkratšom čase. Realizuje aj komplikované obchody a nachádza riešenia neriešiteľných situácií. Vo voľnom čase sa venuje športu.

 • Iveta Mayerová
  Iveta Mayerováosobný asistent Ing. Petra Hámora+421 918 423 321iveta.mayerova@realityalpia.sk
  skruen
 • Zuzana Mydlová
  Zuzana Mydlovárealitný maklér+421 910 355 776zuzana.mydlova@realityalpia.sk
  sken

  Na základe dlhoročných skúseností v kancelárii vie odborne poradiť pri predaji a kúpe nehnuteľností. Ako realitný maklér sa stará o spokojnosť klientov od vyhľadania nehnuteľnosti alebo klienta až po úspešnú realizáciu obchoduMá obchodného ducha a za svoje silné stránky považuje zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilitu a v neposlednom rade aj priateľský prístup. 

 • Peter Maga
  Peter Magarealitný maklér+421 902 896 666peter.maga@realityalpia.sk
  sk

  Spoluprácu zakladá na férovej komunikácii s ľuďmi. Efektívne spája dopyt s ponukou. Pre spokojnosť klienta hľadá všetky možné riešenia a alternatívy. Má príjemné vystupovanie, je empatický a odolný voči stresu. Z predchádzajúcich zamestnaní ma bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a riadenia tímu.

 • Ing. Silvia Baranová
  Ing. Silvia Baranovárealitný maklér+421 905 624 367silvia.baranova@realityalpia.sk
  sken

  Vďaka skúsenostiam v bankovníctve dokáže klientom poradiť nielen v realitnom sektore, ale aj v oblasti financií. Špecializuje sa na náber, predaj a kúpu nehnuteľností. Vždy je ochotná pomôcť pri celom procese realizácie obchodu . Jej silnou stránkou je ústretovosť, komunikatívnosť a priateľský prístup.

 • Juraj Náhlovský
  Juraj Náhlovskýrealitný maklér+421 917 524 879juraj.nahlovsky@realityalpia.sk
  sk

  Jeho silnými stránkami sú hlavne priateľský a zodpovedný prístup, ochota pracovať v tíme. Hľadá všetky možné riešenia a alternatívy, aby úspešne uzatvoril obchod k spokojnosti všetkých zúčastnených.

 • Mgr. Barbara Olga Tekely Skrętowicz
  Mgr. Barbara Olga Tekely Skrętowiczrealitný maklér+421 948 455 969barbara.skretowicz@realityalpia.sk
  skplen

  Spoluprácu zakladá na férovej komunikácii s ľuďmi. Pre spokojnosť klienta hľadá všetky možné riešenia a alternatívy. Má príjemné vystupovanie, je empatická a zodpovedná, preto sa na ňu môžete spoľahnúť počas priebehu celého obchodu. Z predchádzajúcich zamestnaní ma bohaté skúsenosti v oblasti grafického dizajnu.

 • Ing. Ľudmila Bendžalová
  Ing. Ľudmila Bendžalovárealitný maklér+421 905 122 397ludmila.bendzalova@realityalpia.sk
  skenru

  Ako realitná maklérka vyhľadáva nehnuteľnosti a zabezpečuje kompletný priebeh obchodu.  K jej prednostiam patrí spoľahlivosť, dochvíľnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie. Práca s ľuďmi ju veľmi baví a urobí všetko pre spokojnosť klienta, pretože verí, že jediná cesta k úspechu vedie cez spokojných klientov.

 • Mgr. Tomáš Lasička
  Mgr. Tomáš Lasičkavedúci kancelárie+421 902 371 501tomas.lasicka@realityalpia.sk
  sk

  Pred prácou v Reality Alpia pracoval ako odborný referent na sociálnom odbore na Žilinskom samosprávnom kraji. Neskôr ako Team koordinátor pobočky Zuno Bank AG v Žiline, vďaka týmto profesionálnym skúsenostiam dokáže klientom poradiť nielen v oblasti realít ale aj bankovníctva (hypotéky), katastra a stavebníctva. Špecializuje sa na lokality Žilina- sídlisko Hájik a okolie, takisto smer Bytča a okolie. Jeho silnou stránkou sú nielen profesionálne skúsenosti, odborná spôsobilosť a dlhodobá prax v práci s ľuďmi, ale i všeobecný prehľad a komunikatívnosť.

 • Ing. Miroslava Vančíková
  Ing. Miroslava Vančíkováasistent+421 902 655 696miroslava.vancikova@realityalpia.sk
  sken

  Hlavnou náplňou jej práce sú administratívne činnosti v realitnej kancelárii. Zaoberá sa vyhľadávaním nových klientov, inzerciou a evidenciou nehnuteľností. Snaží sa byť vždy nápomocná maklérom. Medzi jejsilné stránky patrí komunikatívnosť, serióznosť, zodpovednosť a ochota.

 • Adriána Chalupianská
  Adriána Chalupianskárealitný maklér+421 910 257 393adriana.chalupianska@realityalpia.sk
  sk

  Považuje sa za človeka, ktorý je flexibilný, komunikatívny, vždy ochotný poradiť a nájsť to správne riešenie pre kupujúceho, ako aj pre predávajúceho. Patrí medzi kreatívne a pozitívne naladené osoby. Špecializuje sa na oblasť Žiliny a okolia. Spokojnosť zo strany klientov je na prvom mieste.

   

 • Mgr. Mária Myšiaková
  Mgr. Mária MyšiakováRealitný maklér+421 910 954 103maria.mysiakova@realityalpia.sk
  sk

  Ak hľadáte makléra s osobným prístupom, ceníte si serióznosť a diskrétnosť pri jednaní, Mária je Váš špecialista pre oblasť Žiliny a okolia, ktorého hľadáte. Má mnohoročnú prax v oblasti obchodu, služieb a komunikácie s privátnymi aj korporátnymi klientmi. Je jedno či nehnuteľnosť predávate, alebo hľadáte svoje prvé bývanie, Mária Vás úspešne prevedie celým náročným procesom kúpy a predaja nehnuteľnosti.

 • JUDr. Dušan Pytel
  JUDr. Dušan Pytelrealitný maklér+421 948 353 500dusan.pytel@realityalpia.sk
  sken

  Precíznosť, zodpovednosť a individuálny prístup sú jeho základnými prvkami práce, ktoré získal štúdiom a praxou spojenými s právom. Podľa konkrétnej situácie Vám erudovane vyberie najlepšiu možnosť na realitnom trhu. Svojou dlhoročnou reklamno-marketingovou činnosťou zastreší a zrealizuje najlepšiu propagáciu Vašej nehnuteľnosti a tým zabezpečí jej rýchly predaj alebo kúpu.

 • Mgr. Roman Akantis
  Mgr. Roman Akantisrealitný maklér+421 905 358 191roman.akantis@realityalpia.sk
  sk

  Maklér s dlhoročnými skúsenosťami s komunikáciou a prácou s ľuďmi, ktorý Vám pomôže pri Vašich požiadavkách týkajúcich sa všetkých druhov nehnuteľností v Žiline a okolí. Jeho pôsobnosť je zameraná aj na celú oblasť od Žiliny smer Zázrivá, kde dôverne pozná celú lokalitu tejto doliny, Terchovej a širokého okolia.

 • Martin Oravkin
  Martin Oravkinrealitný maklér+421 917 111 522martin.oravkin@realityalpia.sk
  sk

  Dlhoročné skúsenosti z obchodnej a stavebnej činnosti sú jeho výhodou. Je maklér, ktorý vie poradiť a urobiť maximum pre klienta. Je zodpovedný, vytrvalý a vždy ochotný nájsť to správne riešenie.

 • Ing. Vladimír Belánik
  Ing. Vladimír Belánikrealitný maklér+421 905 523 379vladimir.belanik@realityalpia.sk
  skenru

  Hľadáte makléra s dlhoročnými skúsenosťami a bohatou odbornou praxou doma i v zahraničí?  Neváhajte ma kontaktovať, som tu pre Vás. Dokážem Vám poradiť v oblasti bankovníctva, stavebníctva či katastra. Verím, že s mojim prístupom spoločne rýchlo a ľahko zrealizujeme  kúpu, predaj či prenájom nehnuteľnosti. Na základe môjho miesta bydliska sa prioritne špecializujem na lokality v smere Žilina – Bytča a okolie.