• ua

Pre zadané kritériá nie sú žiadne výsledky

Mohlo by Vás zaujímať

Martin, Sídlisko Sever
NOVÉ
300,00 €/mes. Na prenájom

23

|
13,04/mes.  €/m²

Garsónka na prenájom, Sídlisko Sever, Martin

Martin, Centrum
NOVÉ
490,00 €/mes. Na prenájom

29

|
16,90/mes.  €/m²

1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

Žilina, Budatín
NOVÉ
22 500,00 € Na predaj

2 iz.

|

402

|
55,97  €/m²

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Čadca, Sídlisko Kýčerka
NOVÉ
450,00 €/mes. Na prenájom

38

|
11,84/mes.  €/m²

1-izbový byt s balkónom / 38 m2 / - Čadca

Martin, Záturčie, D.Makovického
NOVÉ
165 000,00 € Na predaj

90

|
1 833,33  €/m²

Pripravujeme 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 90 m2, 2 loggie, Martin – Záturčie

Handlová
NOVÉ
400,00 €/mes. Na prenájom

38

|
10,53/mes.  €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom – ul. Mostná

Ľubochňa
exkluzívne
107 900,00 € Na predaj

54

|
2 005,58  €/m²

Dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Ľubochňa
NOVÉ
113 900,00 € Na predaj

60

|
1 904,68  €/m²

Dvojizbový byt v objatí prírody

Bratislava V, Jarovce
exkluzívne
108 756 € Na predaj

54 378

|
2,00  €/m²

Orná poda na predaj, Jarovce, Bratislava V

Liptovský Mikuláš, 1. mája
ZNÍŽENÁ CENA
620,00 €/mes. Na prenájom

62

|
10,00/mes.  €/m²

Buďte prvým nájomníkom v modernom 2-izbovom byte na ul. 1. mája